Trīs nodarbību cikls

Īpašā trīs individuālu nodarbību ciklā Tev ir iespēja būtiski uzlabot savu snovborda stāju un tehniku - tātad arī stabilitāti un braukšanas ātrumu, kurā jūties komfortabli. Atšķirībā no parastām nodarbībām, Tu saņemsi instruktāžu nevis pēc nobrauciena, bet gan reālā laikā tieši tajos brīžos, kad Tavā tehnikā būs vērojamas kļūdas.

 
 
 

1. Nodarbība

ar snovborda simulācijas trenažieri

Pirmajā nodarbībā vēl pirms sezonas sākuma Tev būs iespēja atsvaidzināt savas prasmes ar snovborda simulācijas trenažieri Skimaster. Ar Tevi strādās viens no Latvijas pazīstamākajiem snovborda instruktoriem Gerds Sīmanis. Nodarbības ilgums - 1 stunda.

Vairāk par Skimaster trenažieri

Skimaster treniņu programmas ļauj ātri apgūt pareizu kalnu slēpošanas un snovborda tehniku. Iesācējiem trenažieris sniedz iespēju apgūt kalnu slēpošanai un snovbordam nepieciešamās kustības, lai varētu slēpot droši un tehniski pareizi, jau sākot ar pašu pirmo dienu uz kalna. Pieredzējušiem slēpotājiem un snovbordistiem tā ir iespēja uzlabot prasmes, pilnveidojot savu meistarību, tehniku un stilu, un vienlaikus uzturēt sevi teicamā fiziskā formā. Katrs treniņš ir intensīva kardio slodze, kas pozitīvi ietekmē ne tikai muskuļu darbību, bet uzlabo arī organisma atjaunošanās spējas.

Skimaster izmanto SkyTec Interactive trenažieri, kas precīzi modulē slodzi, kāda ir slēpotājam/snovbordistiem, braucot no kalna. Darbojoties ar to Jūs mācībām netērējāt dārgo atpūtas laiku kalnos.

Vairāk par trenažieri: Skimaster mājas lapā.

 
 
 
 
 

2. Nodarbība

ar instruktoru uz kalna

Otrajā nodarbībā Tev būs iespēja izmēģināt pilnīgi jaunu treniņu metodi kopā ar Snovborda Akadēmiju. Nodarbības laikā instruktora padomus Tu dzirdēsi austiņās tieši tad, kad pieļausi kļūdas. Tas dos iespēju koncentrēties uz Tavu tehniku nevis censties atcerēties ko iepriekš darīji nepareizi. Nodarbības ilgums - 1 stunda. Vieta: Žagarkalns.

Vairāk par Snovborda Akadēmiju

Snovborda Akadēmijas snovborda instruktori vada indiviudālās nodarbības pieaugušajiem, iepriekš saskaņojot laikus. Nodarbība varbūt individuāla vienam dalībniekam vai grupai līdz 10 cilvēkiem – jauniešu un skolēnu grupas, pasākums darba kolektīva saliedēšanai utt. Individālajām nodarbībām var pieteikties arī bērni pirms uzsākt nodarbības grupā.

Vienas nodarbības laikā dalībnieks(-i) var apgūt pamatzināšanas vai pilnveidot esošās braukšanas prasmes ar jauniem pagrieziena veidiem, freestyle elementiem.

Piesakoties uz individuālo nodarbību ciklu Snovborda Akadēmijā, dalībnieks(-i) pilnībā var apgūt pareizu braukšanas tehniku un pagriezienus, kas ļaus brīvi pārvietoties pa jebkura stāvuma kalnu jebkuros laika apstākļos. Individuālo nodarbību apmācību programma tiek pielāgota dalībnieku snovborda braukšanas prasmēm un vēlmēm.

Vairāk informācijas Snovborda Akadēmijas mājas lapā.

 
 
 
 
 

3. nodarbība

ar gudrā apģērba prototipu

Trešajā nodarbībā Tev būs iespēja uz kalna izmēģināt HackMotion radīto gudrā apģērba protipu. HackMotion tērps ir aprīkots ar kustību sensoriem un ļauj reālā laikā mērīt valkātāja kustības. Balstoties uz mērījumiem ir iespējams noteikt, kas uzlabojams snovbordista stājā un tehnikā. Nodarbības ilgums - 1 stunda.

Vairāk par HackMotion

Hackmotion viedajā apģērbā tiek izmatoti inerciālie kustību sensori (akselerometri, žiroskopi un magnetometri). Ar to palīdzību tiek noteiktas viedā apģērba valkātāja ķermeņa daļu rotācijas telpā, un pēc tām tiek rekonstruēta skeleta poza/kustības mobilajā aplikācijā vai datorprogrammā. 2016./2017. gada ziemā paredzēts pabeigt prototipa izstrādi, kas ietvers ne tikai kustību datu savākšanu, bet arī snovborda apmācības programmu.

Hackmotion iesācējuzņēmums dibināts 2016. gadā. Šoruden komanda uzņemta jauno tehnoloģiju uzņēmumu akseleratorā Buildit (Tartu, Igaunija).

http://www.hackmotion.com

 
 
 

Nodarbību cikla cena: 35 EUR

Lai piedalītos nepieciešamas vismaz minimālas snovborda iemaņas.

Vietu skaits ierobežots.

 

piesakies tagad

un mēs ar tevi sazināsimies tuvāko dienu laikā.