Pavasara atlaide - 50% snovborda nodarbībām vidējam līmenim!

Šīs nedēļas nogalē 50% pavasara atlaide snovborda nodarbībām Žagarkalnā!

No kalna lejā tiec, bet vēlies iemācīties kārtīgi "noņemt skaidu"? Vai varbūt gatavojies braukt uz lielajiem kalniem un vēlies pirms tam pieslīpēt prasmes? HackMotion gudrais apģērbs kopā ar Snovborda Akadēmiju piedāvā 3x efektīvākas snovborda nodarbības.

 

1. Varēsi sevi pavērot no malas

Instruktors braucienus filmēs.

2. Nevajadzēs pārslogot uzmanību

Instruktoru dzirdēsi brauciena laikā austiņās, kad tehniku vajadzēs palabot.

3. Būs viegli atcerēties

Pēc nodarbības saņemsi nofilmēto video un rekomendāciju lapu.

 

ŽAGARKALNĀ

Nodarbības notiek sestdien un svētdien Žagarkalnā (sniegs uz kalna sapūsts ir daudz un līdz īstam pavasarim nenokusīs).

CENA: 10 EUR

(50 minūtes ar instruktoru, kurš strādās tikai ar Tevi).

 

No iepriekšējo nodarbību klientu atsauksmēm:

Šodien tiku pie kapitāla treniņa. Līdz šim šo un to man bija parādījuši un pamācījuši labi paziņas, tāpēc bija neierasti - teju 2 stundas nedalītas uzmanības, video un ļoti konkrētas norādes austiņās.
Paspējām riktīgi daudz - iekustinājām manas stīvās rokas, griezos kā vilciņš, lēkāju kā pingvīns un beigās "jā, jā, ar to otru neērto kājiņu" pat vienu reizi nobraucu no kalna ļoti smuki. Paldies "HackMotion", paldies Rūdim no "Snovborda Akadēmijas", Liene.

PIESAKIES ŠEIT

(vietu skaits ierobežots)

Vairāk par HackMotion gudro apģērbu >>

 

Pacēlājs

Par pacēlāju būs jānorēķinās atsevišķi Žagarkalna kasē - tas nav iekļauts treniņa cenā.

Papildu inventārs

Ja Tev ir austiņas, kuras vari valkāt zem ķiveres, noteikti paņem tās līdzi.
Nodarbības laikā ķivere jāvalkā obligāti.
Pirms nodarbības uzlādē savu mobilo telefonu.

Treniņa norise

Instruktors ar Tevi strādās individuāli. Treniņa sākumā Tev tiks iedotas austiņas, kuras valkāt zem ķiveres. Varēsi lietot arī savējās.
Nodarbības sākumā treneris pavēros Tavu tehniku, nofilmēs braucienu un pastāstīs, pie kā strādāsiet nodarbības laikā.
Sākoties apmācībai, instruktors sekos Tev uz kalna un viņa komentārus dzirdēsi austiņās. Jautājumus trenerim varēsi uzdot starp nobraucieniem. Nodarbības beigās Tavs brauciens tiks nofilmēts vēlreiz un instruktors norādīs, pie kā piedomāt, turpmāk trenējoties patstāvīgi.

PIESAKIES TAGAD

Ekskluzīvs snovborda treniņš - piesakies tagad

Īpašā trīs individuālu nodarbību ciklā Tev ir iespēja būtiski uzlabot savu snovborda stāju un tehniku - tātad arī stabilitāti un braukšanas ātrumu, kurā jūties komfortabli. Atšķirībā no parastām nodarbībām, Tu saņemsi instruktāžu nevis pēc nobrauciena, bet gan reālā laikā tieši tajos brīžos, kad Tavā tehnikā būs vērojamas kļūdas.

1. NODARBĪBA

AR SNOVBORDA SIMULĀCIJAS TRENAŽIERI

Pirmajā nodarbībā vēl pirms sezonas sākuma Tev būs iespēja atsvaidzināt savas prasmes ar snovborda simulācijas trenažieri Skimaster. Ar Tevi strādās viens no Latvijas pazīstamākajiem snovborda instruktoriem Gerds Sīmanis. Nodarbības ilgums - 1 stunda. Adrese: Kleistu iela 14, Rīga (Rīgas Anniņmuižas vidusskola).

Vairāk par Skimaster trenažieri

Skimaster treniņu programmas ļauj ātri apgūt pareizu kalnu slēpošanas un snovborda tehniku. Iesācējiem trenažieris sniedz iespēju apgūt kalnu slēpošanai un snovbordam nepieciešamās kustības, lai varētu slēpot droši un tehniski pareizi, jau sākot ar pašu pirmo dienu uz kalna. Pieredzējušiem slēpotājiem un snovbordistiem tā ir iespēja uzlabot prasmes, pilnveidojot savu meistarību, tehniku un stilu, un vienlaikus uzturēt sevi teicamā fiziskā formā. Katrs treniņš ir intensīva kardio slodze, kas pozitīvi ietekmē ne tikai muskuļu darbību, bet uzlabo arī organisma atjaunošanās spējas.

Skimaster izmanto SkyTec Interactive trenažieri, kas precīzi modulē slodzi, kāda ir slēpotājam/snovbordistiem, braucot no kalna. Darbojoties ar to Jūs mācībām netērējāt dārgo atpūtas laiku kalnos.

Vairāk par trenažieri: Skimaster mājas lapā.

 
 

2. NODARBĪBA

AR INSTRUKTORU UZ KALNA

Otrajā nodarbībā Tev būs iespēja izmēģināt pilnīgi jaunu treniņu metodi kopā ar Snovborda Akadēmiju. Nodarbības laikā instruktora padomus Tu dzirdēsi austiņās tieši tad, kad pieļausi kļūdas. Tas dos iespēju koncentrēties uz Tavu tehniku nevis censties atcerēties ko iepriekš darīji nepareizi. Nodarbības ilgums - 1 stunda. Vieta: Žagarkalns.

Vairāk par Snovborda Akadēmiju

Snovborda Akadēmijas snovborda instruktori vada indiviudālās nodarbības pieaugušajiem, iepriekš saskaņojot laikus. Nodarbība varbūt individuāla vienam dalībniekam vai grupai līdz 10 cilvēkiem – jauniešu un skolēnu grupas, pasākums darba kolektīva saliedēšanai utt. Individālajām nodarbībām var pieteikties arī bērni pirms uzsākt nodarbības grupā.

Vienas nodarbības laikā dalībnieks(-i) var apgūt pamatzināšanas vai pilnveidot esošās braukšanas prasmes ar jauniem pagrieziena veidiem, freestyle elementiem.

Piesakoties uz individuālo nodarbību ciklu Snovborda Akadēmijā, dalībnieks(-i) pilnībā var apgūt pareizu braukšanas tehniku un pagriezienus, kas ļaus brīvi pārvietoties pa jebkura stāvuma kalnu jebkuros laika apstākļos. Individuālo nodarbību apmācību programma tiek pielāgota dalībnieku snovborda braukšanas prasmēm un vēlmēm.

Vairāk informācijas Snovborda Akadēmijas mājas lapā.

 
 

3. NODARBĪBA

AR GUDRĀ APĢĒRBA PROTOTIPU

Trešajā nodarbībā Tev būs iespēja uz kalna izmēģināt HackMotion radīto gudrā apģērba protipu. HackMotion tērps ir aprīkots ar kustību sensoriem un ļauj reālā laikā mērīt valkātāja kustības. Balstoties uz mērījumiem ir iespējams noteikt, kas uzlabojams snovbordista stājā un tehnikā. Nodarbības ilgums - 1 stunda.

Vairāk par HackMotion

HackMotion viedajā apģērbā tiek izmatoti inerciālie kustību sensori (akselerometri, žiroskopi un magnetometri). Ar to palīdzību tiek noteiktas apģērba valkātāja ķermeņa daļu rotācijas telpā un pēc tām tiek rekonstruēta skeleta poza un kustības mobilajā aplikācijā vai datorprogrammā. 2016./2017. gada ziemā paredzēts pabeigt prototipa izstrādi, kas nodrošinās ne tikai kustību datu savākšanu, bet arī snovborda apmācības programmu.

Uzņēmums HackMotion dibināts 2016. gadā. Šoruden komanda uzņemta jauno tehnoloģiju uzņēmumu akseleratorā Buildit (Tartu, Igaunija).

http://www.hackmotion.com

 
 

NODARBĪBU CIKLA CENA: 35 EUR

Pacēlājs un snovborda inventāra noma cenā nav iekļauta.

Lai piedalītos nepieciešamas vismaz minimālas snovborda iemaņas.

Vietu skaits ierobežots.

UZMANĪBU: ŠOBRĪD VISAS VIETAS IR REZERVĒTAS

Ja vēlies, lai paziņojam par izmaiņām, ievadi savu kontaktinformāciju.

Vairāk informācijas: info@hackmotion.com.